NAMAS 5

Bendras plotas 112,38 kv.m.

Šis vieno aukšto , trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas skirtas 4 – 5 asmenų šeimai. Pastatas suprojektuotas taip, kad būtų organiškas: gerai įsikomponuotų kaimyninių statinių ar gamtos fone ir tuo pat metu būtų patogus būstas šeimininkams.

Statinio architektūriniai sprendimai nėra sudėtingi – dominuoja lakoniškos formos, simetrija. Nėra nieko įmantraus ar techniškai sunkiai įgyvendinamo.  Saikas pasirenkant namo konstrukcijas nulėmė ir pastato fasadų apdailą. Pasirinktos klinkerinės apdailos plytelės, gamtos spalvos.

Pro langus (svetainėje suprojektuotas didelis vitrininis langas su integruotomis durimis)į kambarius patenka pakankamai natūralios šviesos.

Namo vidinė erdvė padalinta į dvi zonas. Vieną zoną sudaro svetainė ir virtuvė, suprojektuotos kaip bendra erdvė (iš svetainės yra išėjimas į lauko terasą). Čia šeima drauge leis savolaisvalaikį. Trys miegamieji kambariai numatyti vakarinėje ir pietinėjepastato dalyje. Šaliamiegamųjų – vonios kambarys, į kurį patenkama iš bendro koridoriaus. Dar vienas sanitarinis mazgas, skalbykla ir katilinė  yra greta tamburo, šiaurinėje namo dalyje. Į šias patalpas patenkama iš bendro koridoriaus, jos suprojektuotos taip, kad būtų kiek įmanoma atokiau nuo miegamųjų kambarių.

 

 

 

 

 

PATALPŲ EKSPLIKACIJA:  tambūras 5.24 kv.m./ wc 1.73 kv.m. / skalbykla 4.90 kv.m. / katilinė 5.57 kv.m. / miegamasis 9.84 kv.m. / miegamasis 14.17 kv.m. / miegamasis 12.44 kv.m. / san.mazgas 5.65 kv.m. / svetainė 27.22 kv.m. / virtuvė 12.78 kv.m.