NAMAS 4

Bendras plotas 132,04 kv.m.

Kompaktiškas, lakoniškų formų gyvenamasis namas, kuriame galėtų gyventi keturių asmenų šeima. Pastatas patraukia dėmesį savo paprastumu ir elegancija.

Kai kurie architektūriniai sprendimai: stogo konstrukcijos, pastelinės namo apdailos spalvos, natūralios medžiagos, šiek tiek primena architekto  F. L. Raito stilistiką. Tačiau formų paprastumas, santūrumas – tai jau šiuolaikinės architektūros požymiai.

Vidiniame namo plane ryškiai išsiskiria dvi zonos – arčiau įėjimo suprojektuota bendra poilsio zona, iš kurios numatytas išėjimas į didelę lauko terasą. Šalia poilsio zonos – darbo kambarys ir patalpos, skirtos įvairiems namų apyvokos daiktams laikyti.

Privati zona, skirta pasyviam poilsiui, atskirta laikančiąja siena. Šią zoną sudaro du miegamieji kambariai su integruotais baldais, du vonios kambariai, iš kurių vienas (7,37 kv.m.) yra šalia šeimininkų miegamojo, o kitas (6, 72 kv.m.) numatytas ir kaip skalbykla. Ir iš vieno , ir iš kito vonios kambarių patenkama į bendrą koridorių. Iš koridoriaus yra išėjimas  į garažą. Garaže suprojektuota didelė katilinė.