Pagrindinis mūsų biuras yra Vilniuje, tačiau statybos leidimą galime išimti bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. Dažniausiai, kai statybos leidimas išimamas ne sostinėje, bendravimas tarp projektuotojo ir užsakovo vyksta elektroniniu būdu - elektroniniu paštu, telefonu. Patirtis rodo, kad rengiant projektą ir išimant statybos leidimą, bendravimas elektroninėje erdvėje netrukdo ir nestabdo proceso. Esant išankstiniam susitarimui ar poreikiui,  mūsų projektuotojai atvyksta į projektuojamo objekto vietą, įvertina esamą situaciją.

 

 

Pagrindinė buveinė – Perkūnkiemio g. 5-4 (verslo centras TRIO, 6 aukštas (aukšto pavadinimas - Deal station), Vilnius

el. paštas info.archarte@gmail.com

tel.nr. +370 610 64569

 

 


APIE MUS. Nors esame jaunas kolektyvas, tačiau turime pakankamai daug įdirbio, žinių ir patirties, kad kiekvienam savo užsakovui galėtume pasiūlyti kruopščiai apgalvotą (tiek funkcionalumo, tiek ekonomiškumo ir praktiškumo klausimu, tiek estetiškumo ir kompoziciniu aspektu) namo projektą. Ir nesvarbu, ar projektas didelis ar mažas (visuomeninės paskirties pastatas, vienbutis gyvenamasis namas, buto interjeras ir t.t.), kiekvienam darbui skiriame tiek pat dėmesio.

Kolektyve dirba konstruktorius, inžinerinių sistemų (vandentiekio, šildymo, vėdinimo) specialistai, interjero dizainerės, apželdinimo specialistė, todėl savo užsakovui galime pateikti visiškai sukomplektuotą, pabaigtą produktą. 

Paspaudę šią nuorodą galite susipažinti su mūsų komandos narių atliktais darbais.  


MŪSŲ KOMANDA


Įmonės vadovė - architektė Ugnė Niaurė

Nuo pat savo veiklos pradžios darbams ( nesvarbu kokiems, ar tai buvo tik studijų darbai, ar privatūs užsakovai, ar pagalba kitam architektui ) skirdavau tiek pat daug dėmesio, kruopštumo ir atsidavimo, todėl tai neliko nepastebėta – 2013 metais tarptautiniame Euroazijos šalių (The III international festival for architecture, design and civil engineering schools of Eurasia) architektūros studentų baigiamųjų darbų konkurse, vykusiame Turkijoje, laimėjau pirmąją vietą. Po bakalauro studijų savo akiratį nusprendžiau praplėsti pasirinkdama magistrostudijas VU universitete, paveldosaugos srityje (2015 m. apsigyniau baigiamąjį darbą  „Miestelių, kaip nedalomos visumos, apsaugos problematika. Kernavės miestelis“).  2014 m. įkūriau UAB "Archartė“. Šiandien darbas, kurį dirbu, man vis dar teikia tą pirminį džiaugsmą. Galbūt todėl projektai, kurių imuosi, daromi nuoširdžiai, kruopščiai, apgalvojant visas įmanomas smulkmenas, įsigilinant į situaciją, į užsakovo poreikius bei pageidavimusir, svarbiausia, laiku.    Į komandą, su kurią dirbu, įtraukiu tik tuosspecialistus, kuriais galiu pasikliauti .Tai leidžia garantuoti geriausią projekto kokybę.

 

 


architektė Viktorija Macijauskaitė

Esu jauna ir entuziastinga architektė, galinti padėti įvairiais projektavimo klausimais, nuo individualaus namuko iki didelio pastatų komplekso ar net kvartalo formavimo. Esu dirbusi tiek didelių objektų, biurų, sandėliavimo paskirties pastatų ir daugiabučių projektavimo srityje, tiek vienbučių – dvibučių namų projektavimo, rekonstravimo  sferoje. Patarsiu ne tik estetiniais, bet ir techniniais klausimais, pasiūlysiu optimaliausią variantą, atitinkantį Jūsų poreikius. Man patinka bendrauti su žmonėmis, ieškoti bendrų sprendimų ir kompromisų. Didžiausia kokybės garantas – laimingi užsakovai. 

Dirbu greitai ir kokybiškai, mąstau racionaliai, klausimus sprendžiu kūrybiškai. Rasime bendrą viziją ir Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.


konstruktorių komanda UAB "TS9 projektai"  (plačiau apie mus www.ts9.lt) 


architektas Martynas Kamarauskas

Baigęs architektūros bakalauro studijas Kauno technologijos universitete pradėjau dirbti pagal specialybę. Darbo patirtį kaupiu jau trečius metus. Nors tai nėra ilgas laiko tarpas, tačiau per šiuos metus pavyko nemažai patobulėti. Daugiausia patirties įgijau projektuodamas individualius gyvenamuosius namus, tačiau yra tekę dirbti ir kuriantkitokios tipologijos pastatų architektūrą: daugiabučių, biurų, sporto paskirties pastatų, gamyklų bei sandėlių. Esu rengęs interjerus gyvenamosios, biurų ir sporto paskirties patalpose.

Mėgstu iššūkius, į kiekvieną profesinėje veikloje atsirandančią užduotį žiūriu rimtai ir stengiuosi ją išspręsti operatyviai. Taip pat domiuosi  įvairiomis naujovėmis, kurias stengiuosi pritaikyti savo veikloje.


Vandentiekio ir nuotekų dalies inžinerė Neringa Balaišienė (UAB "LVN projektai")

Vandentiekio ir nuotekų dalies projekto dalies vadovė Neringa Balaišienė.

2004 metų gruodžio 14d. suteiktas „Vandentiekio ir nuotekų šalinimo“ ypatingų statinių projekto dalies vadovės kvalifikacijos laipsnis.

Šildymo - vėdinimo inžinierius

Šildymo ir vėdinimo dalies projekto dalies vadovas Arūnas Kandratavičius

Darbas projektavimo srityje nuo 2007 metų.  2011 metų gegužės mėnesį suteiktas “Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo” ypatingų statinių projekto dalies vadovo kvalifikacijos laipsnis