Kodėl Jūsų interjero projektui verta pasirinkti mus?

  • Taupome Jūsų laiką ir Jūsų pinigus
  • Realizuojame visą projektą nuo A iki Ž
  • Pateikiame tikslius patalpų ir baldų brėžinius
  • Kuriame interjerą pagal jūsų gyvenimo būdą, individualumą ir poreikius
  • Siekiame darnios visumos, kuri teikia jaukumą ir išbaigtumą
  • Ieškome individualių sprendimo variantų
  • Užtikriname, kad viskas būtų atlikta kokybiškai ir laiku
  • Galime pasiūlyti įvairių sričių specialistus projeko įgyvendinimui
  • Teikiame vienkartines konsultacijas

Kas atliks Jūsų interjero projektą?

Jūsų interjero projektą parengs ir su Jumis bendraus interjero dizainerių kolektyvas - "InsideOut" (plačiau apie dizaineres skaitykite skiltyje apie mus). Šis kolektyvas pasirengęs atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar neaiškumus, taip pat gyvo susitikimo metu mielai parodys įgyvendintų interjero projektų pavyzdžių su realiomis patalpų fotofiksacijomis prieš ir po projekto įgyvendinimo, trumpai pristatys projektavimo eigą. Ir žinoma, atsakys į klausimą - kaip interjero projektas gali sutaupyti Jūsų laiką ir sumažinti išlaidas namo/buto ar patalpų įrengimui. 


ATLIKTŲ INTERJERO PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI


INTERJERO PROJEKTAS NR. 1

Miestas: Vilnius

Patalpų plotas: 77 m²

Dizainas: InsideOut

Kaip gimsta jaukūs ir šilti namai? Tokius namus sukuria žmonės, gyvenantys juose. Vidinė šiluma, pasireiškianti kaip užuojauta kitam, poreikis dalintis, išspinduliuojama ir į išorę. Nieko nuostabaus, kad inteligentiški, empatiški, žmonės iki susitikimo su mumis jau turėjo savo namų viziją, mums, dizainerėms, teko viską tinkamai sudėlioti į vietas, ergonomiškai suplanuoti, pritaikyti spalvas ir dekoro elementus.

Tiesa, užduotis nebuvo tokia  lengva kaip galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmą kartą įžengusios į butą radome apsilupinėjusias sienas ir daug autentiškų, likusių nuo pačių pirmųjų namo gyventojų, būsto elementų: natūralias daug dėvėtas pušines grindis, gan neblogai išsilaikiusius lubų ir sienų gipsinius lipdinius ir...  jau vėlesnių gyventojų, laikantis geriausių sovietmečio tradicijų, paliktas aliejiniais dažaisiki pusės dekoruotas sienas.

1959 metais statyto namo stilius padiktavo interjero sprendimus. Perplanuodami butą išsaugojom kiek įmanoma lipdinių, kai kur juos restauravome. Išliko ir autentiškos pušinės grindys – tinkamai atnaujintos jos suteikė patalpomsišskirtinumo. Pritaikėm jį šiuolaikiniams poreikiams, praplėtėm erdves: virtuvę sujungėme su svetaine, vonios kambarį - su tualetu, miegamajame papildoma sienine pertvara atitvėrėme  drabužinę. Vieną miegamojo pertvarą buvo nuspręsta statyti ne iki pat lubų – tokiu būdu išsaugojome autentiškus lipdinius, įleidome į drabužinę natūralios šviesos ir išsprendėme oro cirkuliacijos problemą.

Parinkome sodrią pilką buto sienų spalvą, o miegamąjį pasiūlėme dekoruoti alyvuogių spalvos sienų dažais. Tai buvo bene daugiausiai diskusijų sukėlęs dizaino sprendimas, tačiau dabar klientai tokiu sumanymu labai patenkinti - tamsios sienos išryškino nuostabią paveikslų kolekcija, lipdinius, dekorą, o šviesūs baldai padėjo sukurti lengvumo pojūtį ir įnešė į butą daugiau šviesos.

Visi darbai vyko ypač greitai – nuo tuščių buto sienų, menančių sovietmečio laikus, iki to, ką matote nuotraukose, praėjo šiek tiek daugiau nei trys mėnesiai. Taigi viskas įmanoma, kai labai nori.


INTERJERO PROJEKTAS NR. 2

Miestas: Kaunas

Patalpų plotas: 80

Dizainas: Arch Arte

Pirmą kartą atvykę į užsakovus pamatėme, kad mūsų laukia nelengva užduotis - paversti keturių kambarių standartinio suplanavimo butą blokiniame name į šiuolaikiškus, erdvius namus keturių asmenų šeimai. Pats pirmas žingsnis -  buto perplanavimas demontuojant sieną tarp koridoriaus ir kambario (taip praplečiant svetainės erdvę). Žinoma, norint turėti jaukius, funkcionalius namus tik praplėsti erdvę  nepakanka. Naujai suprojektuotoje erdvėje reikėjo rasti vietos ir darbo, ir valgomojo, ir poilsio zonoms, taip pat išspręsti erdvės apšvietimo klausimą.

Interjerui buvo parinkti švelnūs, šilti tonai. Darbo vieta iš bendros erdvės išskirta parenkant sienai “perlatos” dažymo techniką - tai ne tik išskyrė ir vizualiai atskyrė šią erdvę, tačiau tapo ir puikiu akcentu, suteikiančiu darbo vietai jaukumo bendrame buto kontekste.

Taip pat pakeista įėjimo į virtuvę vieta. Koridoriuje panaikinus duris jų vietoje bus įrengta sieninė spinta.

Komponuojant apšvietimą buvo vengiama centrinių šviestuvų, nutarta, kad jei svetainėje ar darbo vietoje trūks šviesos, visuomet bus galima pasistatyti toršerą ar kitą taškinį šviestuvą, kuris papildys bendrą erdvės apšvietimą.

Šiuo metu interjeras jau įrenginėjamas. Bute lankėmės keletą sykių, stebime, kiek darbų padaryta ir kas daroma, todėl tikimės, kad vėliau galėsime pasidalinti jau įrengto interjero fotofiksacijomis.


INTERJERO PROJEKTAS NR. 3

Miestas: Ukmergė

Patalpų plotas: 80 m²

Dizainas: Arch Arte

Projektuodami šį interjerą turėjome atsižvelgti į užsakovų pageidavimą panaudoti turimus klasikinio stiliaus antikvarinius baldus. Iš pradžių atrodė, kad užduotis sunkiai įgyvendinama. Juk viena, kai kuriant interjerą galima laisvai interpretuoti, ir visai kas kita, kai tenka ieškoti sprendimų, kaip tinkamai suderinti tai, kas interjere jau buvo naudojama ir būsto šeimininkams priimtina, su tuo, kas nauja ir galbūt netikėta.

Kūrėme svetainės, miegamojo kambario, virtuvės, vonios kambario interjerą. Spalvinę šių erdvių gamą iš dalies nulėmė patalpų dydis, iš dalies - būsto šeimininkų turimi baldai. Svetainėje vieną sieną akcentavome tamsesne spalva su blizgesiu (buvo dažoma „perlatos“ technika),bet dominuojančiomis rinkomės šviesias, švelnias spalvas, kurios vizualiai padidino erdvę. Nors patalpos yra atskiros, parinkome panašius sienų, baldų apmušalų, namų tekstilės atspalvius. Langus visuose kambariuose dengia vienodos romanetės.

Šviesi spalvinė gama ne tik suteikė  jaukumo. Šeimininkai turi nemenką paveikslų kolekciją, kurią norėtų eksponuoti svetainėje, kituose kambariuose, todėl būsto spalvų paletė neturėjo būti marga.

Antikvariniai staliukai įkomponuoti svetainėje: vienas (apskritasis) derinamas su minkštais baldais, kitas panaudotas kaip modernaus televizoriaus stalelis. Svetainei jaukumo suteikia natūralaus pluošto grindų kilimas.

Nedidelė miegamojo kambario erdvė išnaudojama racionaliai: patogi dvigulė lova, du naktiniai staliukai, ant kurių puikuojasi pastatomi šviestuvai, minkštasuolis, skirtas ne tik prisėsti, bet nepamainomas, kai reikia pasidėti chalatą ar užtiesalą. Patogus krėslas, kuriame įsitaisius jauku skaityti ar tiesiog gurkšnoti kavą.

Virtuvė vizualiai erdvesnė tapo suprojektavus langą – vitriną, parinkus virtuvinį stalą stikliniu paviršiumi. Sprendimas panaudoti netradicinių formų šviestuvus suteikė patalpai žaismingumo.

   Vonios kambaryje, kaip ir visoje namų erdvėje, dominuoja ramios gamtos spalvos. Patalpa apšviečiama panaudojant prie lubų tvirtinamus šviestuvus, didelis, lubas siekiantis vonios veidrodis sukuria erdvės įspūdį.


INTERJERO PROJEKTAS NR. 4

Miestas: Ukmergė

Patalpų plotas: 50 m²

Dizainas: Arch Arte

Šio buto šeimininkė pageidavo, kad 50 kv.m. bendro ploto gyvenamąją erdvę pertvarkytume  taip, kad bute būtų patogu gyventi dviems žmonėms (vaikui ir suaugusiam). Norėta, kad būtų sukurtas jaukus kambarys mergaitei, atskiras kambarys mamai, bendra svetainės ir virtuvės erdvė. Ieškant optimaliausių naujo interjero sprendimų, nutarta pakeisti dalį būsto pertvarų, sumažinti virtuvei skiriamą erdvės plotą (palikta tik virtuvinių spintelių su integruota buitine technika zona). Atsisakius dalies virtuvės pertvarų padidėjo svetainės dalis. Čia tilpo patogūs minkšti baldai, kavos staliukas, numatyta, kur pakabinti didelės įstrižainės televizorių.

Kadangi patalpų aukštis pakankamas, galima buvo suprojektuoti kabinamąsias lubas. Tokių lubų pasirinkimas išsprendė būsto apšvietimo problemą – dalis šviestuvų subtiliai paslėpta, o atskiros funkcinės zonos (pavyzdžiui, virtuvės zona, veidrodis vonios kambaryje) akcentuojamos šviestuvų grupėmis.

Vaiko kambaryje, kaip ir visame bute, dominuoja švelnūs pasteliniai tonai. Žaismingas ir tuo pat metu praktiškas sprendimas – specialiai tam suformuotoje nišoje įtaisytas minkštasuolis – komoda. Šis baldas skirtas ne tik įvairiausiems daiktams susidėti. Tai jaukus kampelis žaidimams, skaitymui ar ... gyvenimo kitapus lango stebėjimui.

Nedidelis vonios kambarys vizualiai padidintas ne tik panaudojant apšvietimo šaltinius, bet ir parenkant tokias spinteles, klozetą, kad jie neturėtų kojelių ir būtų tvirtinami ant sienos. Vonios grindų plotas tarsi padidėjo. Baltos spalvos spintelės, santechnika, šviesios spalvos keraminėmis plytelėmis išklijuotos sienos ir grindys sukelia švaros ir tvarkos įspūdį. Veidrodžiai – lengvumo pojūtį. Žodžiu, „tobula tai, kas paprasta“.


INTERJERO PROJEKTAS NR. 5

Miestas: Vilniaus rajonas

Patalpų plotas: 80 m²

Dizainas: Arch Arte

Gyvenimas palėpėje turi savotiško žavesio – žemė toli, o dangus ranka pasiekiamas – laisvės ir skrydžio pojūtis, jeigu... Jeigu netrukdytų šlaitinis stogas ir 1,5 metro aukščio šoninės sienos. Tai pusiau rimtas įvadas pristatant pakankamai rimtus namo palėpės įrengimo ir patalpos interjero sukūrimo darbus.

Rekonstrukcijos projektą užsakiusi šeima tikėjosi, kad pasiūlysime, kaip didelę, beveik 80 kv.m užimančią namo palėpę paversti butu, tinkamu gyventi šeimai.

Pirmiausia architektei teko suplanuoti  palėpės erdvę, numatant zonas, kurios bus atitvertos pertvarinėmis sienomis. Buvo atkirti tėvų ir vaikų miegamieji kambariai, vonios patalpa, atsirado dvi drabužinės – viena šalia tėvų miegamojo, kita, gerokai erdvesnė, šalia tamburo. Virtuvė ir valgomasis suplanuoti kaip viena erdvė, ją su poilsio zona jungia platus koridorius. Poilsio zonoje, kurioje šeima leis savo laisvalaikį, numatyta vieta televizoriui, patogiai išdėstyti minkšti baldai. Šalia poilsio zonos bus įrengtas židinys, jis taps ne tik šilumos šaltiniu, bet ir išskirtiniu būsto akcentu, nes dėl bendros viso namo konstrukcijos yra beveik pačiame palėpės centre.

Optimaliai išnaudotos ir žemos palėpės sienos – čia suplanuotos lentynos knygoms, interjero detalėms.

Palėpės lubos aukštos, todėl apšvietimui pasirinkti pakabinami šviestuvai. Aišku, kad patalpose būtų šviesu, vien dirbtinio apšvietimo nepakanka. Dienos šviesa į vidų pateks pro didelius langus, kurie yra šiaurinėje ir pietinėje palėpės pusėse, ir stoglangius, esančius vakariniame ir šiauriniame stogo šlaituose.

Erdvu, šviesu, jauku – taip, tikimės, bus galima apibūdinti jaunos šeimos būstą, įrengtą palėpėje.

 


INTERJERO PROJEKTAS NR. 6

Miestas: Vilnius

Patalpų plotas: 51 m²

Dizainas: InsideOut

Trumpas aprašymas: Klientas suformavo užduotį: sukurti patogius ir jaukius namus jaunai, daug keliaujančiai šeimai. Norėjosi šilto, smagaus interjero, kuris nebūtų apkrautas nereikalingais daiktais.

Interjero koncepcija orientuota į skandinavišką stilių. Naudotos natūralios medžiagos. Parinktas  pušies parketas, kuris yra ne tik praktiškas, tačiau juo malonu vaikščioti basomis. Grindys yra viena svarbiausių interjero detalių, todėl buvo nuspręsta į tai investuoti. Sienos nudažytos baltai,  kaip dekoras parinkti subtilūs skandinaviški tapetai. Nors virtuvės ir svetainės erdvė yra bendra, tačiau suprojektuotas pusbaris vizualiai atskyrė erdves. Prie jo skubantiems užsakovams patogu rytais gurgštekti kavos. Pagrindiniu buto akcentu tapo stilizuotas Pasaulio žemėlapis, prie kurio lengva prisegti įvairius prisiminimus iš kelionių. Norėjosi išlaikyti vientisą, švarų interjerą ir tik keliomis spalvomis, akcentais jį pagyvinti. O pabodus šioms spalvoms, lengvai pakeisti į kitokias. Jauna, daug dirbanti šeima neretai turi darbų ir namuose, tad labai svarbu buvo atrasti vietos darbo zonai. Darbo stalas puikiai įsikomponavo miegamajame prie lango kartu atstodamas ir palangę.

Taigi sukūrėme funkcionalius, jaukius ir praktiškus pirmuosius nuosavus namus jaunai šeimai.

Šiuo metu vyksta interjero įgyvendinimo etapas.

Netrukus papasakosime apie tai, kaip sekėsi projektą  įgyvendinti.