Gyvenamais namas Vingių gatvėje. Tradicinės architektūros vienbutis gyvenamasis namas suprojektuotas erdviame sklype, kuris yra apsuptas medžių.

Tradicinės architektūros vienbutis gyvenamasis namas suprojektuotas erdviame sklype. Sklypas ribojasi su žaliąja zona, todėl ieškojome sprendimų, kaip įkomponuoti nemažą dviejų aukštų statinį, kad jis gražiai derėtų medžių kaimynystėje. Pasirinktos lakoniškos pastato formos, minimali fasadų apdaila. Namui žaismingumo suteikia kolonos: viena kolona (rytinėje pusėje) laiko antro aukšto konstrukciją virš įėjimo į namą, kitos dvi kolonos (vakarinėje pusėje) -  virš lauko terasos,  į kurią patenkama iš svetainės – virtuvės – valgomojo erdvės. Netradicinių formų kolonos „nesusipjauna“ su kitomis pastato detalėmis, atvirkščiai, atsikartodamos rytinėje ir pietinėje pastato pusėse jos sukuria grakštumo įspūdį, kurį dar sustiprina saikinga klinkerio plytų apdaila.

Namo stogas sutapdintas, garažas suprojektuotas kaip priestatas, virš kurio didelė terasa, į kurią patenkama iš miegamojo, esančio antrame aukšte. Antrame aukšte iš viso suprojektuoti keturi kambariai, skirti šeimos narių poilsiui, numatytas erdvus vonios kambarys, didelė drabužinė.  Bendras namo plotas beveik 200 m².