Dariaus namas Žolyno gatvėje. Šis vienbutis vieno aukšto gyvenamasis namas susideda iš dviejų tūrių. Vieną namo dalį sudaro gyvenamosios patalpos, kitą  - garažas ir katilinė.

Šis vienbutis gyvenamasis namas projektuotas kaip vieno aukšto, dviejų tūrių statinys.  Vieną namo dalį sudaro gyvenamosios patalpos, kitą  - didelis, skirtas dviems automobiliams garažas ir pertvarinėmis sienomis nuo garažo atitverta katilinė. Iš garažo suprojektuotas įėjimas į gyvenamąją namo dalį, taip pat iš garažo patenkama ir į katilinę. Tai patogu, kai atšąla orai arba lyja lietus – nereikia nei šalti, nei šlapti.

      Gyvenamoji namo erdvė suprojektuota šeimai, todėl numatyti trys miegamieji kambariai, du vonios kambariai. Vienas iš vonios kambarių yra arčiau tėvų miegamojo, kitas -  šalia vaikams skirtų miegamųjų. Virtuvei pasirinkta atskira zona, kuri ribojasi su didele svetaine, iš kurios patenkama ir į vieną iš miegamųjų kambarių. Svetainėje suprojektuoti dideli vitrininiai langai ir išėjimas  į lauko terasą. Tokia terasa planuojantiems gyventi nuosavame name yra tiesiog būtinybė – juk čia bus leidžiami jaukūs vakarai su šeima arba draugais, mėgaujamasi nuosavo sodelio žaluma.

    Namo apdailai pasirinktas tinkas, kuris turėtų būti dažomas šviesia pasteline spalva, ir tamsios ant sienų klijuojamos klinkerio plytelės, kurios padės akcentuoti kai kurias statinio zonas, sukurs jaukumo ir šilumos įspūdį.