Irvino ir Juditos namo statybos

Irvinas ir Judita nuosekliai fiksuoja savo namo statybas. Iš fotonuotraukų matome, kaip vyksta visas statybų procesas: sklypo paruošimas statybos darbams, nuoseklus pasiruošimas pamatų įrengimui, polių gręžimo darbai (ir tam naudojama statybų technika), kylančios būsimo namo sienos.

Sigito namas

Vieno aukšto namas patraukia dėmesį savo lakoniškomis formomis, funkcionaliais stogo konstrukcijų sprendimais. Stogas daugiašlaitis. Viena stogo dalis dengia garažą ir pratęsiama kaip atvira stoginė automobiliui. Kita - dengia gyvenamąją namo dalį ir lauko terasą, į kurią iš pastato išeinama pro vitrinines duris.

Tame pačiame sklype suprojektuota ir nedidelė pirtis.  Pasirinkus panašią stogų konstrukciją,  vienodą apdailą, kuriai bus naudojamas tinkas, apdailinės klinkerio plytelės, bus sukurta jauki, tarpusavyje gerai derančių pastatų kompozicija.

Vytauto namas Kaune

Šis vienbutis dviejų aukštų gyvenamasis namas suprojektuojamas sklype, esančiame ant kalvos. Prieš akis atsiveria puikus apylinkių vaizdas su horizonte mėlynuojančia miško juosta. Pirmasis namo aukštas projektuojamas kaip aktyvaus šeimos gyvenimo zona, todėl čia numatyta svetainė, valgomasis, virtuvė.  Antrame namo aukšte išdėstyti trys miegamieji kambariai, bus įrengtas vonios kambarys, erdvi drabužinė. Tai namų erdvė, skirta pasyviam poilsiui. Pro savo miegamųjų kambarių langus namo šeimininkai galės grožėtis plačių apylinkių vaizdais. Suprojektuoti du išėjimai iš namo. Pagrindinio išėjimo duris ir nedidelę laiptų aikštelę nuo kritulių dengia pailgintasgaražo stogas, kitas išėjimas yra iš svetainės į lauko terasą, esančią pietinėje namo pusėje. Čia numatytas vitrininis langas su lauko durimis.

Pirmasis namas

Lakoniškos formos, ramios spalvos, natūralios apdailos medžiagos – šiaurietiškas minimalizmas Lietuvos dangaus fone. Taip galima būtų apibūdinti pirmą įspūdį, kurį sukelia šis dviaukštis gyvenamasis namas.

Realizuojamas mūsų individualaus namo projektas Antakalnyje

Mūsų namuko Antakalnyje statybų katalogas pasipildė naujomis fotofiksacijomis. Ačiū statytojams :)

Tai dar vieno mūsų individualaus projekto realizacija. Už nuotraukas ir išsamią informaciją apie statybos eigą esame dėkingi Sauliui ir Kristinai :)


Statybos Vilniaus rajone

DĖMESIO - PAPILDĖME NUOTRAUKŲ  GALERIJĄ NAUJOMIS FOTOFIKSACIJOMIS 

Dar vienos išties įspūdingos statybos. Šį kartą - namas buvo suprojektuotas išraiškingame reljefe, dėl to - dalį patalpų buvo nuspręsta numatyti po žeme, o pagrindinė terasa orientuota taip - kad atsivertų išties įspūdinga panorama.  Šiuo metu statytojai (Marius ir Simona) pradeda kelti antžeminę namo dalį. Laukiame nuotraukų su ryškėjančiu namo tūriu. 

Statybų metas :)

Norime pasidžiaugti dar vienu realizuojamu mūsų projektu - nėra nieko smagiau, kaip matyti, kaip iš 2d brėžinių atsiranda realaus mastelio 3D. 

"BERŽUOLĖ" auga

Skubame pasidžiaugti projekto "Beržuolė" realizacijos eiga. Sekite mūsų BLOG'ą - stengsimės sutalpinti visą veiksmą - nuo pat pradžios iki galo :)

STATYBOS

Nieko nėra smagiau, kaip stebėti vykstančias namo statybas pagal tavo sukurtą projektą. 

projekto autorė - Ugnė Niaurė

STATYBOS pagal mūsų projektus

Skubame pasidžiaugti, kad turime realizuotą tipinį projektą "Dūmė".

Projektas buvo koreguojamas ir pritaikomas atsižvelgiant į konkretaus sklypo vietą, aplinką, dydį bei orientaciją pasaulio šalių atžvilgiu. Reikia pripažinti, kad nors projektas buvo pasirinktas kaip kartotinis - pritaikius jį konkrečiam sklypui - namas tapo unikalus ir drąsiai gali būti vadinamas individualiu vienbučiu gyvenamuoju namu.